درباره تیم آنزان وب

طراحی وب سایت  کدنویسی اختصاصی   طراحی گرافیکی

سایت آنزان وب در زمینه طراحی وبسایت (شرکتی، فروشگاهی، شخصی و …)، ایجاد و راه اندازی اپلیکیشن های موبایل اعم از اندروید و ios، فرآیند سئو و بهینه سازی سایت، با اطمینان یکی از شاخص ترین سایت های موفق در حوزه های مذکور می باشد. این سایت با بهره مندی از متخصصان مجرب و خوش ذوق، با ارائه خدمات بی همتا علاقه مندان حاضر در زمینه کسب و کار اینترنتی را در جهت رسیدن به اهدافشان یاری می نماید.

مقصود و هدف اصلی ما در این شرکت، ایجاد رونق و تحول در مسائل اقتصادی و کسب و کار مشتریان می باشد. در حقیقت با داشتن وب سایت کاربران و مشتریان متوجه می شوند که ما در کار خود چقدر پرتلاش و جدی هستیم و از این طریق می توانیم ارجحیت  خود را نسبت به رقیبان تجاری به مشتریان نشان دهیم. ما در یک تیم متخصص ، تمام سعی و تلاش خود را می کنیم تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمامی ریزه کاریهای مهم و اصلی کسب و کار شما را به بهترین صورت ممکن به مشتریان نمایش دهیم و شما را در دارابودن یک تجارت اینترنتی پر رونق برای ورود به بازار بزرگ جهانی  مساعدت نماییم.

سرویس و خدمات ما عبارتند از: طراحی سایت در زمینه های گوناگون، سئو و بهینه سازی سایت، افزایش سرعت لود سایت، تأمین امنیت سایت،  طراحی مجدد سایت،طراحی اپلیکیشن اندروید و ios ،تبدیل وبلاگ به سایت، بهینه سازی سایت، بازاریابی اینترنتی، طراحی لوگو و گرافیک، ثبت و فعال سازی گواهینامه SSL، نرم افزار های تخصصی، افزایش فالوورهای تلگرام و اینستاگرام، اخذ نماد اعتماد الکترونیکی و … می باشد.

ما اعجوبه های برنامه نویسی را اینجا جمع کرده ایم

تیم آنزان وب از ۱۰ نفر جوان با انگیزه تشکیل شده است که هر یک هدفی دارند و دائما برای رسیدن به آن تلاش می کند. در تیم آنزان وب اعضا هدف مشخصی داشته و همگی تلاش می کنند تا یک تجارت یا یک برند موفق باشیم.

ویژگی های تیم آنزان وب:

  • دانش عالی با آخرین تکنولوژی ها
  • افراد متعهد و با تجربه
  • ایده های تازه و راه هایی بسیار برای اجرایشان
  • پشتیبانی ویژه ۲۴/۷ برای مشتریان
  • به روز رسانی مداوم و منظم

۰

مشتریان

۰

پروژه های ما

۰

ساعات کار شده

نظرات شما عزیزان